Регионален търговски супервайзор

"КФМ" ООД търси подходящия кандидат за позицията Регионален търговски супервайзор за Югоизточна България.

ОТГОВОРНОСТИ:
1/ Работи активно и системно с дистрибуторите за разширяване на асортимента на фирмата и позиционирането му в търговските обекти;
2/ Организира, подпомага и контролира дейността на  екип от търговски представители на КФМ ООД и на дистрибуторите в поверения му регион.
3/ Разширява дистрибуторската мрежа, работи целенасочено и енергично за увеличаване на нумеричната и претеглена дистрибуция;
4/ Организира и контролира провеждането на планираните от фирмата маркетингови активности;
5/ Прави  анализи на пазара и конкуренцията.

ИЗИСКВАНИЯ:
1/ Опит в търговията и дистрибуцията на бързооборотни стоки и познаване на района;
2/ Организаторски способности, умения за анализи и вземане на бързи решения;
3/ Комуникативност, умение за работа с клиенти, гъвкавост, съобразителност и инициативност;
4/ Висше образование (търговия, маркетинг), както и владеене на английски език, са предимство;
5/ Енергичност,бързина, самодисциплина и умения за работа в екип;
6/ Шофьорска книжка кат. В;
7/ Kомпютърна грамотност – Excel, Word

ПРЕДЛАГАМЕ:
1.    Мотивиращо възнаграждение, лоялност и коректни трудови правоотношения;
2.    Работа в утвърдена компания с 30-годишна история и добри практики;
3.    Работа в млад екип от търговци, обучения и кариерно развитие

Ако нашето предложение е интересно за Вас, моля изпратете CV с актуална снимка. Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.
На интервю ще бъдат поканени кандидатите, отговарящи на горепосочените критерии.

Форма за кандидатстване