Технически сътрудник търговска администрация

Във връзка с разширяване на търговската си дейност,  „КФМ” ООД  обявява  свободна позиция  за:

Месторабота  – гр. Благоевград (централата на фирмата)

Отговорности:

  • Обработка и класифициране на оперативна търговска информация;
  • Изготвяне на справки и анализи, свързани с продажбите;
  • Изготвяне на асортиментни, ценови листи и информационни материали;
  • Ежедневна комуникация с клиенти и търговци, свързана с дейността;
  • Поддържане на архив с търговски документи (договори, споразумения).

Изисквания:

  • Висше образование (за предпочитане икономическо или техническо).
  • Аналични способности и умение за обработка на данни;
  • Комуникационни качества, дипломатичност, позитивност;
  • Отлична компютърна грамотност (EXCEL на високо ниво е предимство);
  • Владеене на английски език  е предимство;
  • Проактивен подход и стремеж за развитие и усъвършенстване;
  • Референции от предишните компании са предимство.

Ние предлагаме:

  • Високо, силно мотивиращо възнаграждение;
  • Възможности за повишаване на квалификацията и кариерно развитие в компания с 30 годишна история, силна вътрешнопазарна и експортна дейност и млад екип от търговци.

Моля кандидатите да изпратят  CV  и актуална снимка. На интервю ще бъдат поканени онези кандидати, които отговарят на поставените в обявата критерии.

Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „КФМ” ООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Форма за кандидатстване