Мениджър “Продажби Ключови клиенти”

     Във връзка със стратегията за развитие, фирма „КФМ” ООД  обявява  свободна  позиция за:

               Мениджър “Продажби  Ключови клиенти” – гр. Благоевград

                                               (Sales Executive Key Accounts)

Задължения и отговорности:

  • Системни анализи на пазара и конкуренцията  с цел правилно планиране  на продажбите, стратегията  на компанията и продуктовото портфолио;
  • Създаване на планове за продажбите. Планиране  и бюджетиране  на всички активности, свързани с постигането на поставените в плановете цели ;
  • Организация и ръководство на всички маркетингови активности в този канал;
  • Перфектен  мониторинг на провеждането на активностите;
  • Анализ на резултатите от проведените активности  и  докладването им пред ръководството на компанията;
  • Системен анализ на продажбите, изготвяне на качествени справки за тях (месечни, тримесечни, шестмесечни и годишни);
  • Изготвяне на таргети за продажби и бонусни схеми  -  краткосрочни и дългосрочни, съобразно общия  план  за продажби на компанията за този пазар;
  • Мониторинг на работата на търговския екип чрез системен преглед на Докладите им и ежедневна комуникация с тях;
  • Иницииране и организиране на оперативни срещи с баерите, дискутиране на нови проекти, листване на нови продукти и други оперативни въпроси;
  • Водене на преговори със стари и нови клиенти и подписване на Договорите с тях;
  • Перфектна екипна работа с асистентите и търговския екип;
  • Контрол на  цялостния процес по обслужването на клиентите – графици за заявки и  доставки, логистиката, кредит контрол.

Изисквания:

  • Висше образование;
  • Добро познаване на  българския пазар на бързооборотни стоки и неговите исисквания и реалности;
  • Наличие на  предишен опит на пазара на бързооборотни стоки и специално в работата с Ключови Клиенти е предимство;
  • Личностни качества -  решителен, позитивен, организиран, дипломатичен, обективен, дисциплиниран, честен, добри аналитични умения;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Владеене на английски език е предимство;
  • Шофьорска книжка категория „Б”;
  • Референции от работа в предишни компании са предимство.

Ние предлагаме:

  • Атрактивно възнаграждение
  • Бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати
  • Служебен автомобил
  • Служебен телефон
  • Възможност за периодични обучения
  • Възможност за кариерно развитие

Моля кандидатите да изпратят  CV  и актуална снимка в срок до 16.09.2019 г. На интервю ще бъдат поканени само тези кандидати, които отговарят на поставените в обявата критерии.

Форма за кандидатстване