Асистент Мениджър Ключови Клиенти

Във връзка със стратегията си за развитие, фирма „КФМ” ООД  обявява  свободна  позиция  за:

                Асистент Мениджър Ключови Клиенти – гр. Благоевград

Отговорности :

  • Обработка, координиране и класифициране на оперативна търговска информация;
  • Ежедневна комуникация с клиенти на фирмата и търговския екип;
  • Преглед на документи (оферти, договори, споразумения), свързани с дейността;
  • Поддържане и актуализиране на картотека и необходимите бланки за всички клиенти;
  • Изготвяне на справки и анализи, свързани с продажбите;
  • Проверка на получените фактури от клиентите;
  • Подготовка и организация  на бизнес срещи с търговския екип на фирмата.

Изисквания:

  • Перфектни комуникационни и организационни качества;
  • Умение справяне със стресови ситуации;
  • Отлична компютърна грамотност и добро владеене на Word и Excel;
  • Владеене на английски език - минимум средно ниво;
  • Проактивен подход и желание за развитие и усъвършенстване;
  • Дискретност, дипломатичност, позитивност;
  • Референции от предишните компании, в които е работил;
  • Висше образование е предимство.

Ние предлагаме:

  • Високо възнаграждение;
  • Работа в утвърдена компания, с добра репутация и традиции;
  • Работа в млад екип от търговци;
  • Възможности за развитие и кариера във всяка една административна дейност според демонстрираните умения.

Моля кандидатите да изпратят  CV  и актуална снимка. На интервю ще бъдат поканени само тези кандидати, които отговарят на поставените в обявата критерии.

Форма за кандидатстване